Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Парите не са зло - злото така бързо не изчезва.
Бисери 3,106 прегледа
Следващ →

Още вицове

Подчинен влиза в кабинета на шефа. Шефът му предлага да седне и го пита дали иска чай или кафе? - Искам. - Отиди да пиеш, после ше дойдеш! От феминистки site: Една мозъчна клетка живее сама в главата на мъж... става и адски скучно, защото няма никва работа. Един ден от някъде се появила още една мозъчна клетка и първата много се зарадвала: - Най-накрая още някой! Писна ми да бъда сама! Другата я гледа объркано, премигва няколко пъти и казва: - К`во прайш тука горе, смотан ли си, ела при другите долу... Извънземните решили да видят до къде е стигнал човешния разук и интелект и отвлекли Японец, Американец и Бай Ганьо. Затворили всеки с отделна бяла сфера, дали им храна, вода и по две титаниеви гюлета и ги оставили. След половин ден минали да видят дали са направили нещо. Минали покрай Японеца - храната хапнати 1-2 хапки, пил 1-2 глътки вода, седи дъвче, разтяга, мачка гюлетата. Извънземните си казали "ясно тоя тука мисли и майстори нещо сигурно ще бяга - добре". Минали покрай американеца - храната изядена, пиенето изпита, той лежи в средата на сферата подпрял глава на едното гюле а другото се търкаля свободно. Казали си "Абе тука си е**** мамата". Отишли при Бай Ганьо и гледат пиенето изпито, яденето изядено и гюлетата ги няма. Почудили е бая и след като не могли да измислят какво е станало с гюлетата решили да го питат. - Абе ясно изпил си пиенето и си изял яденето, ама гюлетата къде са? - Абе не знам едното се счупи, другото го изгубих... тука някъде трябва да е! - Вчера имахме среща на бившите съученици. - Къде ходихте? - Никъде, в Скайпа се видяхме... - Каква е разликата между жена адвокат и питбул? - Червилото.