Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо имаш следа от обувка на задника? - Записах се на парашутизъм.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Иванчо хвърлил око на Марийка и решил да покани целия клас на гости удома. Решили да се усамотят и отишли в тоалетната. Изведнъж майката на Иванчо отваря вратата и се хваща за главата: - Иванчо, недей мами бос на цимента!!!
Семейни
03.10.2017
2,931 прегледа
Следващ →
Още вицове
На бал в Английския кралски двор разговарят двама лорда, единия от които изпаднал в борчове, нямал даже стотинки за вестник! - Сър Джефри, много ми е приятно да ви видя, намирам ви във видимо цветущо здраве! - Да благодаря. - Как е миледи? Надявам се, че и тя е много дорбе?!? - Да така е! - А скъпите ви дъщери, предполагам вече им намерихте подходящи по ранг и образувание съпрузи!? - Да приятелю! И така още половин час размяна на любезни намеци и констатации за финансовото и здравословното състояние до 7-мо коляно, докато накрая задал контра въпроса: - Сър, ще бъдете ли така любезен да ми услужите с 1000 паунда? - А вие можете ли да ме целунете по лакътя? - Защо точно по лакътя милорд? - Ами и бие започнахте от далеч сър!!!
Малко момченце пита баща си: - Тате каква е разликата между нещастие и беда? - Ами сине, нещастие е, когато майка ти отиде в планината и падне от някоя скала. А беда е, че тя не иска да ходи никаде.
Поверие: Посрещнеш ли нова година с изкуствена елха - ще изкараш годината с надуваема жена.
- Обичаш ли туршия? - Не, не мога да я ям. - Защо? - Главата ми не влиза в буркана. А и да влезе, ми люти на очите.
УСМИВКАТА е второто най-хубаво нещо което можеш да направиш с устата си;)