Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Холандските свещеници днес излизат на митинг за легализация на леките грехове.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На пазара. - Може ли да премерите този пакет? - Точно един килограм, но какво е това? - Два килограма месо, което купих от вас преди тридесет минути!
Разни
03.10.2017
2,035 прегледа
Следващ →
Още вицове
В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей! Те наистина са три вагона!!!
- Иванчо, защо пак те скъсаха на същия изпит? - Всичко беше нагласено. Същата стая, същата изпитна комисия и същите въпроси...
Пациент към лекуващия го лекар: - Докторе, от какво съм болен? - Аутопсията ще покаже! - отговоря лекарят.
Една жена каэала на съпруга си: - Хладилника не работи! - а мъжът отвърнал: - Аз да не съм техник?! На другия ден съпругът видял, че хладилника работи и попитал жената: - Как оправи хладилника? - Еми... извиках съседа и той го оправи и в замяна поиска да му направя кекс или секс! - И ти какво направи? - попитал мъжът, а жената казала: - Е, аз да не съм сладкарка?
Иванчо в аптеката: - Дайте ми книгата за оплаквания. Презервативите ви се късат много лесно!! Зад него един пенсионер: - Допиши, моето момче, огъват се и се изхлузват!!!