Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на Опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен,а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей,ама ти май не си оттука,а? - Да,как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука,а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко!
Расистки 9,260 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача: - Имате ли кола, евтина и с всички екстри? Продавачът казва: - Имаме KIA. Блондинката казва: - Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA. Карат с линейка малчуган в болницата. Доктора го пита: - Какво ти е? - Нищо ми няма, ама дядо се притеснява, че съм глътнал часовника му... Реших да сготвя нещо и харесах една рецепта, в която пише: "Тиквените семки се слагат в микровълновата фурна за 1-2 мин., като се разбъркват на всеки 20 сек." Сега се мъча да наглася микровълновата да работи на отворена вратичка. Двама маже се запознават в едно кафе след няколко минути разговор на отсрещната маса сядат две жени и единия казал на другия: - Блондинката ми е жена, а брюнетката ми е любовница. А другият казал: - На мене брюнетката ми е жена, а блондинката любовница. - Защо танца за дъжд на индианците винаги върши работа? - Защото индианците танцуват докато не завали.