Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама приятел. Единият казва на другия: - Знаеш ли каква е разликата между това, което има в мъжките и в женските гащи. - Не - отговорил другият. - В мъжките има един работник и двама търтея, а в женските една перука, която става на всички глави.
Семейни 3,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борец влиза в дискотека с котка под мишница. - Къде мъкнеш това животно? - Казаха, че на дискотека се ходи с мацка! Идва при психоаналитика клиент. Ляга на кушетката и ..мълчи. Психоаналитикът търпеливо чака. Минава един час в абсолютна тишина. Клинетът мълчаливо става, остава 50 долара и сбогувайки се си тръгва. На следващия ден ситуацията се повтаря. И така още няколко пъти. Накрая психоаналитикът не издържал и пита: - А все пак няма ли да разкажете какво ви безпокои? Клиента: - Жената, докторе . Не млъква за минутка. А тук при вас е толкова хубаво. Тихо... Лошият вълк се преоблякъл в кожата на коза и се отправил към къщичката на седемте козленца, защото знаел, че майка им я няма в момента. Стигнал до вратата и почукал тихичко: - Козленцааааа, дечица мой, отворете ми, аз съм вашата майка, върнах се и ви нося млечицееееее! Козлетата се обаждат отвътре: - Абе, я ходи се пери, бе, вълк смотан. Майка ни била... Млечице ни била донесла... Нали току що я пратихме мама за бира, бе! Тръгнали един испанец, един турчин и един българин да убият ламята. Първи влязъл испанеца, когато го видяла ламята му се ухилила, лиснала му 2 кофи вазелин и го оправила на излизане, той казал на другарите си: - Бе аз й отрязах главата, ама тя стана двойна.... Втори влязъл българина, ламята му се засмяла, лиснала му 2 кофи вазелин и го опънала на излизане той казал на другарите си: - Бе отсякох й двете глави, ама те станаха 4. Когато влязъл турчина, испанеца признал на българина какво всъщност станало, българина му казал: - Бе то и с мене стана така, ама аз поне свих последните 2 кофи вазелин на ламята. Изведнъж от пещерата се чуло: - Аааааааааааааааааааааа! Целия живот е театър, защото ставам само след третото звънене на будилника.