Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Проговори ли? - Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае! - Изгори ли му петите? - Да! - Пусна ли му ток? - Ама разбира се, как без ток! - Отряза ли му кутрето? - Да бе шефе! - А даде ли му от мусаката, която сготви жена ми? - Е шефе, аз да не съм звяр!
Разни 3,313 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е футболен мач между “Челси” и “Милан”? - Много просто - това означава двама милиардера да наблюдават как 22 милионера играят футбол. Обсъжда се какво е това "секс": Лекарят: - Това е болестно състояние - желателен е постелен режим. Профсъюзният деец: - Сексът е труд - изразходва се енергия. Интелигентът: - Това е изкуство - вижте какви гримаси, какви стонове! Полицаят: - Изкуството е за пред всички, защо тези, които правят секс се крият? Това е афера! Юристът: - Защо афера, щом и двете страни са доволни? Това е сделка. Бизнесменът: - Каква ти сделка - влагаш повече, вадиш по-малко? Това е наука! Професорът: - Що за наука е това, което студентите могат, а аз не мога? Това е война, борба между двама души! Военният: - Каква е тази война, когато едната страна през цялото време атакува, а другата страна не се брани? Отгоре на всичко, накрая атакуващия пада като убит! Сексът, това е политика - управляващите атакуват, народа е беззащитен! Но политиците да не забравят за накрая! Седи си доктора в кабинета. Отваря се вратата и влиза човек, на който от носа му стърчи морков, от ухото банан, а от задника една краставица. И стене: — Докторе, какво става с мен? — Пич, мисля, че не се храниш правилно! Eдна блондинка гледа телевизия. - Вие гледате БТВ - казали по телевизията. Блондинката се учудила: - Ама откъде знаят какво гледам?! - Защо си се затворил в стаята? - С момиче съм, бабо! - Излизай бързо да ядеш, как ще е*еш гладен!