Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Знаеш ли, видях ново устройство: клавиатурата е направо върху принтера, няма процесор, захранване или драйвер. - Пишеща машина ще да си видял!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Чувам, че втори път си се омъжила. - Да. Но се притеснявам, че той е доста по-млад от мен. - Не се притеснявай. С твоя характер бързо ще се състари.
Семейни
03.10.2017
2,970 прегледа
Следващ →
Още вицове
Който заспива с мисълта за секс в главата, се събужда с решение в ръката...
В кабинета на министъра на вътрешните работи. Служител чете на Румен Петков доклада за работата на МВР: - През 2007 са разбити 185 престъпни групировки. Румен Петков: - Пишете 342! Няма какво да ги жалим тези престъпници!
- Какво е това червило по яката ти?-крещи разгневена съпруга. - Ами представа си нямам - мънка мъжът -Уж си бях свалил ризата...
Един каубой, яздил из пустинята със седмици. Стигнал до град неизвестен за него и решил да отпочине, задоволявайки биологичните си нужди (трябвало му женица на човека - загорял). Влиза в местния бар. Взел да се оглежда за жени. Няма!!! - Бармане. Абе вие тука в това градче, нямате ли жени? - Абе, кво да ти кажа. Ние тука си нямами жени, ама ако знаеш в задния двор какви животни имамееее. - А животни, стига глупости. Да ама коубоят си имал нужди и кво да направи отишъл, избрал си едно прасенце, подмил го, завел го на бара, черпил го ярмичка докато изпие едно питие и забелязал, че всички в баро го зяпат. - А бармане. Абе защо така всички ме зяпат. Нали и вие правите така. - Да бе и ние правиме така. Ама никой не излиза с момичето на ШЕРИФА.
Продават стар папагал на пазара. Между сергиите минава полицай и папагалът се развикал: - Ченге-глупак! Ченге- глупак! Полицаят се обидил и дал под съд птицата и продавача й. Съдът осъдил папагала да прекара една година в манастир. След година същия полицай пак минава през пазара и гледа същия папагал, седи и мълчи. Полицаят се приближил и му казал: - Нещо не викаш, а? Аз съм онова същото ченге-глупак. - Късно е да се каеш, синко!