Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо македонците не свирят на акордеон? - Оти като го разтворят влизат у съседите...
Любими Герои 2,903 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Олимпиадата в Торино руската биатлониска Ишмуратова свали и петте мишени само за 30 секунди... стрелба с картечница. Влязъл хакер в месарницата: - Дайте ми 300 грама шунка! - Да ти я нарежем ли? - Не бе, качете ми я на флашката! Един мъж имал хемороиди. Пробвал всякакви лекове, но нищо не помагало.Един ден про4ел обява във в-ка "ле4ение на хемороиди с праз лук" и отишъл на адреса. Ден два и се по4уствал по-добре, но понеже му било скъпо и решил да приложи ле4ението вкъщи. Викнал жената и й казал: "жена, сложи си лявата ръка на корема ми, после сложи дясната на гърба и накрая ми пъхни лука", а жена му :"ми нямам пове4е ръце". Мъжът: "...леле оня ме е ебал..." :) Пътуват Кенеди, Аденауер и Хрушчов за Холивуд с открит Кадилак. Вижда ги дявола и започва да ги гони. Кенеди от страх започнал да хвърля доларите. Дявола ги поогледал и продължил да ги гони. Тогава Аденауер започнал да хвърля златните си украшения. Дявола ги поогледал и отново продължил да ги гони. Тогава Хрушчов написал нещо на една бележка и я хвърлил. Дявола прочел написаното и започнал да бяга обратно. Учудени двамата го попитали: - Какво му написа, че така се уплаши? - Нищо особено, написах му че този път води към комунизма ... Мечо пух мноо се напил и ходил из гората... видял една хубава гъба халюциногенна ... и вика: - Гъбке, ще взема да те набера... И гъбката: - Затвори, затвори, аз ще те набера - имам много безплатни минути...