Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В нощтта на изборите, развеселен от факта, че вече е депутат бившия кмет Софиянски отива да полее събитието с приятели. На зазоряване пиян-залян се прибира при съпругата си Алиса. Полузаспала, но по своему разярена тя го посреща на вратата на апартамента им. - Пак ли си се напил бе? - крещи тя. - Направил си се на дърво!!! Ела се погледни на огледалото какво представляваш, бе! А Софиянски пита със задоволство: - Ама и по огледалото ли ме дават вече???
Политически 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един старец чакал на трамвайната спирка... Вижда го един приятел и му извиква: -ЕЙ!!!Отдавна не сме се виждали!!! -Да!-отговорил му другият. -Е,ожени ли се вече? -Не. -А какво чакаш? -Трамвая. - Дядо, разкажи някоя случка от войната, когато си бил партизанин? - Ами значи, клеча си аз в храстите… - И чакаш да дойдат фашистите ли? - Е да, едното не пречи на другото… Блондинка влиза в магазин за пердета и казва на продавачката: - Искам пердета за компютъра си. - Но за компютъра не ви трябват пердета! - Ало...та аз ползвам Windows! Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна. Любовта означава никога да не ти се налага да казваш, че съжаляваш...