Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ходи мъж из опразнения апартамент и мърмори: - Ограбили са ни или ме е напуснала все пак?
Семейни 2,567 прегледа
Следващ →

Още вицове

Крикор среща Гарабед, заприказват се, и по някое време го пита: - Абе ти защо не ме попита как съм? - Е защо да те питам? - Ами ето, от маса време не сме се виждали, сега се срещаме и ти даже не ме питаш как съм. - Какво да те питам, нали те гледам? - Добре де, все пак от уважение поне... - Ама нали те виждам че си жив и здрав? - И какво сега, няма да ме попиташ, така ли? - Е айде, щом настояваш... Крикор, как си? - Ох, не питай... Вчера бе разформиран Неврокопският ансамбъл за народни песни и танци с решение на Министерски съвет. Причината е, че при посещението на Сергей Станишев в Гоце Делчев са го посрещнали с песента: "Стани, Гоце, стани!" ---- Песента “Стани, Гоце” обиди Станишев - monitor.bg Весели празници/ \***************** **************/---**************** *************/------*************** ************/---------************** ************-----------************** ************/----------************* ***********/-------------************ **********/----------------*********** *********/-------------------********** ***********---------------************ **********/----------------*********** *********/-------------------********** ********/----------------------********* *******/-------------------------******** ********-------------------------******** ***************|||||*************** ********************************** ********************************** "Единият ми нос е запушен, ама с другия още дишам!" Влизат в ресторант двама борци, ама яки, огромни, без вратове .... между тях шефа им също без врат ... Сядат на една маса. Пристига сервитьора. - Какво ще желаете? Шефа: - Искам костенурка. До 10 минути ако не е готова убивам готвача. Зачакали. Минали 10, 15, 20 ... минути .... никаква костенурка не носят. Пратил момчетата да пребиват готвача. Влизат те в кухнята: - К`во стаа бе брато ше те биеме. Готвача: - Не мога да я убия. Тъкмо замахна със сатъра и тя си прибере главата в черупката. - Дай на мен - казал единия борец. Хванал той костенурката, пъхнал си палеца в задника и, главата и щръкнала, замахнал със сатъра и и отрязал главата. Готвача удивен: - Браво бе момче, да не си и ти готвач? - Не бе брато, сяка сутрин така връзваме вратовръзката на шефа...