Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена и мъж колеги отишли в командировка. Вечерта се опитали да преспят в хотел, но се оказало, че няма свободни стаи. Имало само една стая с едно легло и решили да преспят съвсем колегиално заедно. Но жената се възбудила от близостта на мъжа, който спокойно си лежал и вече задрямвал. За да му попречи да заспи, жената начесто го подканяла: - Колега, отвори прозореца! След малко пак: - Затвори прозореца! След малко пак: - Отовори прозореца! Най-после мъжът се ядосал и попитал: - Мога ли да те чувствам като собствена жена? Жената се зарадвала и се съгласила с охота. Тогава колегата изкомандвал: - Затвори прозореца, че мамка ти!
Семейни 3,417 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят: - Ама, маце, ти как си лекуваш пучите въшки? - Аааа, ма те моите не боледуват! Две блондинки са в гората едната казва на другата: - Какво ще правим ако се загубим? - Ще отидем у нас. - казала другата. Совалка лети към луната с две маймуни и жена на борда. От центъра за управление на полетите се свързват с екипажа: - Маймуна номер 1. Маймуна номер 1 - на телевизионния екран. Маймуната се явява. Получава инструкции да намали налягането в първа камера, да увеличи температурата в четвъртия двигател и да подаде кислород към реакторите... И всичко това да стане незабавно. Маймуната изпълнява всичко без грешка. След малко: -Маймуна номер 2, маймуна номер 2 - на телевизионния екран. Маймуната отива и я инструктират да увеличи притока на въглеродния двуокис към четвърта камера, да спре впръскването на гориво в трети двигател, да добави азот към сектора за горивото и да анализира данните за слънчева радиация. Маймуна номер 2 също изпълнява всичко без грешка. Малко по-късно: - Жената, моля. Жената да се приближи към екрана. Седнала тя и тъкмо да й дадат инструкции, тя ги изпреварила и казала: - Знам, знам! Да нахраня маймуните и да не пипам нищо. Значи събрали се внучка, дъщеря и баба. Започнали да си говорят коя е изпитала най-голямата си болка в живота. Започнала първа внучката да споделя: - На мен най-голямата болка в живота ми до сега беше, когато го направих за първи път. Много ме болеше. После заразказвала майка й: - Мен най-много ме болеше, когато те родих дъще. Дошъл ред и на бабата, да сподели своята най-голяма болка: - Ами, започнала бабата, моята най-голяма болка беше вчера. Всички започнали да я питата: - Е как така вчера бе? - Еми, ей така, отвърнала бабата, както си карах колелото и си прещипах клитора на веригата. Погледът на Скалата е по-студен и от другата страна на възглавницата! Кеч-коментатор