Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, не ми се ходи на гости на роднините ти! - И на мен. Но представи си, как ще се зарадват ако не отидем. - Добре. Отиваме.
Семейни 3,507 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв влиза в магазин за карнавални костюми и казва: - Тази вечер съм на купон и искам да се маскирам като Адам. Продавачката изчезва за малко и се връща със смокиново листо. - Малко е, не става. Мадамата пак се скрива и се появява с по-голямо листо. - И това ми е малко. Мацката се връща пак, с ОГРОМНО смокиново листо. - Не, - казва нашия - и т`ва не става. - Гледай, шефе, - казва му мацето - `що не вземеш да си го метнеш през рамо и да се маскираш като бензиноколонка... Разговор между трима мъже: Първия: - Представете си, обикаляме с гаджето по магазините, тя видя едни секси бикини... Струваха ми 50 лева... Втория: - А аз отивам с жената в някакъв магазин, а тя като хареса едни прашки с диаманти по тях... струваха ми няколко стотин долара... Третия: - А моята пък видя едни гащи, съвсем обикновенни, нищо особено... Струваха ми 100 хиляди и развод... Първия и втория: - А в кой магазин ги намери? Третия: - В какъв магазин.... Под леглото ги намери... - Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет! - Я покажи! - едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар(удря се по главата) четири, пет!! Котка и крава се дрещан кравата вика -Талкова си малко пък с косми а котето -Толкова си голяма а без сютен Срещнали се жабата и жирафът. Жирафът казал: - Знаеш ли колко е приятно, когато ям нещо много вкусно! Храната се спуска много по-дълго по дългата ми шия! Жабата отвърнала: - Да, обаче като повръщаш...