Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ще дойдеш ли с нас да се напием на Нова година? - Не, ще бъда вкъщи... освен ако не се скарам с жената. - Постарай се, все пак е Нова година!!!
Семейни 3,191 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гледам телевизия . Да, знам, вредно е, обаче такава наглост никога не съм виждала и смятам да погледам още малко. Оказва се, че на хората, които цял живот се хранят с надежди, и клизма няма да им помогне. Изял вълкът бабата, облекъл й нощницата и легнал в кревата й да чака Червената шапчица. Да, ама от къде да предположи нещастният вълк, че първо ще дойде съседа - един еблив дядка, който редовно чукал бабата яко по това време.. Минава Васил Божков покрай клошар, който носи картон с надпис: "ПУМУГНЕТЕ!" "Какво ли да ти помогна? - помисли си Божков и му поправил двете грешки. - Нали не си забравил, че ми дължиш 50 лева? - Извинявай, още не съм...Дай ми време, и непременно ще забравя! Стоят си в хладилника 10 яйца. Първото казва: - Глей го онова яйце, в края! Ама каква муцуна, а? Второто: - Изрод. На хипар се прави. Третото: - Не го обиждайте, де! Може да е хормонално разстройство! А четвъртото: - Я млъквайте! Това е киви!