Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В гората бандити ограбили ловец. В полицията го питат: - Не можахте ли да се защитите по някакъв начин? - Какво можех да направя? - обидил се ловецът. - И двете ми ръце бяха заети - в едната държах нож, а в другата - пушка!
Професионални 6,180 прегледа
Следващ →

Още вицове

Циганин влиза в хранителен магазин!! - Дайте ми двама вавли троя, трима шоколади и един безалкохолно. - Какво да бъде безалкохолното. - Няма смисъл....! - Годеникът ти знае ли на колко години си? - Донякъде… В една лудница решили да пробват лудите дали са оздравели.Нарисували на стената една врата и казали на лудите: -Отворете вратата. Всички луди един по един отишли да опитат да я отворят,само един си седял и не помръдвал.Лекарите мислейки че е оздравял,го попитали: -Ти защо не отиде да отвориш вратата? -Защото ключа е в мене. Ушо и Пенчо отишли на състезание по плуване с вързани ръце и крака. Пенчо бил мениджърът. Всички потъвали, а само Ушо стигнал малко преди края, но започнал да се върти в кръг. Пенчо пита: - Защо започна да се въртиш в кръг, бе? - Схвана ми се лявото ухо! Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе!