Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Селянин карал каруцата си по пътя. Срещнал го съсед и го попитал: - Какво караш? - Овес - прошепнал той тихичко на ухото на съседа си. - Ама защо така тихичко говориш? - Да не чуе конят...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Да отидеш на море с гаджето, това е същото като да отидеш в гората и да си носиш дърва!
Бисери
03.10.2017
3,430 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво отговоря блондинка като я попиташ дали мигачът мига? — Мигачът мига, мигачът не мига, мигачът мига, мигачът не мига…
Мерцедесът на борец минава на червено. Спира го катаджията и казва: -Документите моля! -Нямам. -Защо? -Пих водка и съм ги забравил... -Отгоре на това сте и пиян? -Че как иначе ще карам оръжие? -Как! Карате и оръжие?!?? -Че как ще пазя наркотиците иначе бе? Катаджията незабавно звъни на началника и му казва, че е задъжал опасен престъпник. Идва шефа и казва: -Документите моля! -Заповядайте... -Сега духнете... Така... Хм, нищо... Дайте да огледам колата... -Заповядайте! -Чисто е... -А какво трябваше да има? -Полицаят ми каза, че сте без докунети, пиян, карате оръжие и наркотици! -Охоооо... Той още малко ще каже, че съм минал и на червено!
Първият съвет към току-що проходило ескимосче: - И запомни един път завинаги, жълт сняг не се яде!
Женa буди мъжa си: - Вaско, събуди се! Събуди се! Знaеш ли, какво си снесъл в постелята?! -?! - Сигурно ти се е присънило нещо стрaшно? - предполaга женaта. - Дa, просто ужaс! Нaпaднa ме гигaнтскa зъбaтa aкулa! - Олииии, аз бих умряла от страх! - Е аз... нали съм мъж!
- Тате, а защо китайците са с дръпнати очи? - Това е така, сине, защото мозъка им възприема изображенията във формат dvd 16:9.