Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
България обявява война на Китай. Китайските военни обсъждат ситуацията: - Колко са тия българи? - Седем милиона... - И в кой хотел са отседнали?
Разни 2,635 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис в сладкарница: "Турското кафе е анголско!" Художници седят на брега на морето и рисуват пейзажа. Минава японско семейство туристи. Бащата казва поучително: - Деца, виждате ли как се мъчат хората, които си нямат фотоапарат? Един мъж се прибира от дълга командировка и тъй като било преди Коледа, носел много подаръци. Толкова били много, че не можел да натисне звънеца на апартамента си. Мъчил се, мъчил се, но нищо... Видяла го комшийката и му рекла: - С рогата пробвай комшо, с рогата... Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Жан Клод Ван Дам се напил. Влязъл в един двор и съборил кофата за боклук. Излиза стопанинът на прозореца и казва: — Кой е там? — Жан… Клод… Ван… Дам… – отговаря пияният. — Ако изляза, и четиримата ще ви застрелям!