Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Понякога имам чувството, че съм излязъл от стаята, но съм оставил пишещата машина да работи сама.Джийн Фаулър
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Живей докато не е излязла мода да се мре Неизвестен автор
Бисери
03.10.2017
3,110 прегледа
Следващ →
Още вицове
Катаджията дълго гледа книжката на спрелия шофьор и накрая казва: - Абе нещо не ми харесва тая книжка… Нещо със снимката май не е наред? - Какво не е наред бе, старши? Ето ме на снимката - третия отляво съм!
Щастието не се крие в парите, а в тяхното количество!
А чухте ли за слепеца, който скочил с бънджи? Много му харесало, обаче кучето си изкарало акъла.
Четири блондинки се връщат от море. Първата казва: - Ще кажа на мъжа ми всичко! Втората си мисли: "Каква глупачка!" Третата си мисли: "Колко е смела!" Четвъртата си мисли: "Каква памет има!!"
Вълкът непрекъснато тероризирал заека. Това се повтаряло всеки ден и на заека му писнало. Отишъл при мечката: - Бабо Мецо, вълкът ме тормози непрекъснато, моля те помогни ми... Мечката помислила и казала: - Слушай сега! Другият път, когато срещнеш вълка, ще го питаш така: "Ей, Вълчо, къде ти е шапката?" - И какво ще стане? - Питай го и ще видиш! На следващият ден, заекът си скача по пътеката и насреща му вълкът. - Оооо, заек! Я ела тука, че ми трябваш... - Здрасти Вълчо, къде ти е шапката? - Каква шапка бе? В това време от храстите изскача Баба Меца и с вик: "ЕЙ ТАЗИ ШАПКА!!!" му нахлупва на главата един капак от канализационна шахта. На следващия ден вълкът отново среща заека. Огледал се, наоколо няма никой: - Ела, ела тука, че ми трябваш заек.... - А, Вълчо! Къде ти е часовника? - Аааа, не! Тоя път не можеш да ме измамиш! Ето ми го часовникът. - А ЕТО ТИ Я И ШАПКАТАААА!!!