Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Живей докато не е излязла мода да се мре Неизвестен автор
Бисери 3,110 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджията дълго гледа книжката на спрелия шофьор и накрая казва: - Абе нещо не ми харесва тая книжка… Нещо със снимката май не е наред? - Какво не е наред бе, старши? Ето ме на снимката - третия отляво съм! Щастието не се крие в парите, а в тяхното количество! А чухте ли за слепеца, който скочил с бънджи? Много му харесало, обаче кучето си изкарало акъла. Четири блондинки се връщат от море. Първата казва: - Ще кажа на мъжа ми всичко! Втората си мисли: "Каква глупачка!" Третата си мисли: "Колко е смела!" Четвъртата си мисли: "Каква памет има!!" Вълкът непрекъснато тероризирал заека. Това се повтаряло всеки ден и на заека му писнало. Отишъл при мечката: - Бабо Мецо, вълкът ме тормози непрекъснато, моля те помогни ми... Мечката помислила и казала: - Слушай сега! Другият път, когато срещнеш вълка, ще го питаш така: "Ей, Вълчо, къде ти е шапката?" - И какво ще стане? - Питай го и ще видиш! На следващият ден, заекът си скача по пътеката и насреща му вълкът. - Оооо, заек! Я ела тука, че ми трябваш... - Здрасти Вълчо, къде ти е шапката? - Каква шапка бе? В това време от храстите изскача Баба Меца и с вик: "ЕЙ ТАЗИ ШАПКА!!!" му нахлупва на главата един капак от канализационна шахта. На следващия ден вълкът отново среща заека. Огледал се, наоколо няма никой: - Ела, ела тука, че ми трябваш заек.... - А, Вълчо! Къде ти е часовника? - Аааа, не! Тоя път не можеш да ме измамиш! Ето ми го часовникът. - А ЕТО ТИ Я И ШАПКАТАААА!!!