Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След дълго отсъствие двама колеги се прибрали по домовете си. На другия ден си сподалят: -Да знаеш снощи кво ми се случи? ! Изложих се много яко пред жената. Наебах я и по навик и дадох 40лв. -При мен пък беше още по зле: И аз така ама нямах дребни та и дадох 50. а тя по навик ми върна 10.
Семейни 1,770 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия дебне до паркинг на ресторант. Излиза пийнала голяма компания, и се качват по колите. Катаджията си избрал един, който едвам си влачел краката и го спира. - Проверка за алкохол, духнете! Резултат - нулев. Катаджията: - Как е възможно това? Мъжът: - Днес аз съм дежурен по отвличането на внимание. Двама чалгаджии чули, че е много модна електронната музика и решили да отидат да видят как е на метрополис. Отишли те пред залата и единия казал: - Няма смисъл да влизаме и двамата да даваме пари - аз ще вляза да разузная, а ти ме изчакай тука, ако е гот, влизаме и двамата. След малко излиза и казва на другия чакарак: - Ужас! Вътре е егати мизерията, тия рейвъри са най-големите голтаци в България - една цигара по трима я пушат! Две мутри вървяли по един мост. Внезапно единият паднал от моста и се удавил, а другият се казвал Гошо. Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене: - Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал: - Ей, нещастник, ще ти счупя - Само Левски са свине-е-е. - Какво си се намръщил? - Ще ставам баща... - Но това е повод за радост! - Вярно, но не знам как да кажа на жената.