Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Къде предпочиташ да си по време на секс? - Отгоре. - А аз отдолу. - Защо? - Представям си, че поправям колата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
- За какво мисли едно куче в пустинята? — Ако скоро не видя дърво, ще се напикая!
Животни
03.10.2017
3,357 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мими, да отидем на кино! - Ок. - А твоя приятел няма ли да е против? - Нямам приятел. Мъжът ми го уби.
Отишъл "вожда" на наша групировка на посещение в Дания.<BR>Навръщане си донесъл "LEGO"? Затворил се в кабинета си и три седмици не излизал- ни ял, ни пил, ни (срал) до тоалетна ходил!<BR>Накрая излязъл, светнал от радост, в ръцете си държи сглобен конструктор. Борците го питат:<BR>- К’во ста’а бе шефе, к’во са радваш толкова?<BR>- Вижте, вижте! Сглобих го само за 3 седмици… а там пише "от 3 до 5 години"!
- Рави, ще ходя във Варна. Казват, че девойките там не се обличат като нашите. Кажете, рави, а може ли да гледам девойка, ако е облечена с минижуп или пък има дълбоко деколте? - Може. - А ако се пече на плажа по бикини? - Може. - А ако е топлес? - Може. - Рави, а има ли нещо, което евреинът не трябва да гледа? - Има. - Какво, например? - Например, електрожен.
Пияниците в България понякога имат лошия навик да бъдат симпатични, готини момичета.
Американците за първи път кацат на Луната. Там те срещат извънземни и решават да им се представят: - Здравейте! Ние сме първите земни жители, кацнали на Луната! Лунетяните ги изгледали учудено и отговорили: - Глупости! Много преди вас кацна един друг земен кораб - бяло, зелено, червено, обаче се държаха много странно - чуха се някакви крясъци, блъскаха, тропаха, не можаха да си отворят вратата, чу се нещо за техника и за майка му и си отлетяха.