Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След седмица меден месец младоженци влизат в ресторант: — Скъпи, знаеш ли какво ми се иска? — Да, но понякога не е лошо да се похапне…
Семейни 3,296 прегледа
Следващ →

Още вицове

За човечеството е свойствено да преувеличава женските потребности и мъжките възможности. Две баби си говорят: - Ама Гинке, да не вземат сега и теб да те приберат, че имаш торенти на компа си? - Нема, според заместник-директорът на Столичната следствена служба Светльо Василев Наказателните производства ще засегнат хората, които ъплоудват повече от 10 терабайта информация.. - Убаво, почвам да си следя и аз трафика -------- цитат: Василев допълни още, че ще бъдат започнати наказателни производства и срещу лицата, които ъплоудват големи количества информация. "Наказателните производства ще засегнат хората, които ъплоудват повече от 10 терабайта информация", коментира Василев. В полицейския участък. - А това е нашия капитан - най- добрия детектор на лъжата в света! - Хм..а защо най-добър? - Защото бие най-яко от всички, когато го лъжат. Звъни мобилния телефон на мутра. - Ало...Здрасти! Колко? Два бона? За месец? Ок, ще ти дам, няма проблем. Но след месец да се върнат твърдо! За да не става, като миналия път, да просрочваш, че да ти пращам хора...Да, обядвах, мамо, обядвах... В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал: - Честито момче!!! След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал: - ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!! А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето: - Абе споко бе! То се роди мъртво!