Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От коментар на футболен мач на националния: - Трябва ни гол! Трябва ни гол! Трябва ни... и ето, че го получихме!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
След седмица меден месец младоженци влизат в ресторант: — Скъпи, знаеш ли какво ми се иска? — Да, но понякога не е лошо да се похапне…
Семейни
03.10.2017
3,296 прегледа
Следващ →
Още вицове
За човечеството е свойствено да преувеличава женските потребности и мъжките възможности.
Две баби си говорят: - Ама Гинке, да не вземат сега и теб да те приберат, че имаш торенти на компа си? - Нема, според заместник-директорът на Столичната следствена служба Светльо Василев Наказателните производства ще засегнат хората, които ъплоудват повече от 10 терабайта информация.. - Убаво, почвам да си следя и аз трафика -------- цитат: Василев допълни още, че ще бъдат започнати наказателни производства и срещу лицата, които ъплоудват големи количества информация. "Наказателните производства ще засегнат хората, които ъплоудват повече от 10 терабайта информация", коментира Василев.
В полицейския участък. - А това е нашия капитан - най- добрия детектор на лъжата в света! - Хм..а защо най-добър? - Защото бие най-яко от всички, когато го лъжат.
Звъни мобилния телефон на мутра. - Ало...Здрасти! Колко? Два бона? За месец? Ок, ще ти дам, няма проблем. Но след месец да се върнат твърдо! За да не става, като миналия път, да просрочваш, че да ти пращам хора...Да, обядвах, мамо, обядвах...
В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал: - Честито момче!!! След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал: - ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!! А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето: - Абе споко бе! То се роди мъртво!