Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж излиза от съда и негов приятел го пита: — Абе как влезна в съда ? — Аз съм VIP! — Да не би да си съдията? — Не, подсъдимият съм!
Разни 1,282 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели си говорят: - Какви времена доживяхме! Голяма криза...Пъхам си картата в банкомата, искам да си изтегля заплатата... - И той какво? - А той самия ми иска назаем сто лева до първо число. И не дава картата обратно! Звъненето на будилника в понеделник сутрин може да превърне спящата красавица в недоспало си чудовище.... Добро утро и успешна седмица! Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда. — Ама… Защо!? — Сърбаш! Продължили, жената внимава и след минута – пляяяс, още по-силен шамар. — Какво сега!? — СЪРБАААШ! Продължил той, но на жената й писнало и оставила лъжицата. След минутка – пак зверска плесница… — Ее, ама сега не съм направила нищо! — Само като се сетя как сърбашеееее… - Начи, да знаеш вчера у Требичо къв бой стана? - Е па, кой биа бе? - Е па мене биа. В България не само църквата е отделена от държавата, но и народа!