Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Преди ходехме по блоковете да пием бира, а сега ходят да търсят отключени wi-fi мрежи.
Програмисти 2,825 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пилота на самолета пуска спикъра и съобщава на пътниците, да затегнат коланите си, защото предстои кацане. Забравил да изгаси спикъра той споделя на пом. пилота: - Ей сега имам нужда от едно кафе и една хубава свирка! В тоз час стюардесата се втурва към пилотската кабинка да каже на пилота да изгаси спикъра. Един пътник се провиква отзад: - Ей, забрави за кафето! Какво казва момче на оная си работа,когато става в 3:30 през нощта, за да ходи по нужда?! - Виждаш ли, ти като имаш нужда, аз винаги ставам! Дами "Prince Charming" не съществува. Ще бъдете щастливи ако свършите с "Принц държи се добре и не се опитва да се чука всичките ви приятелки". :) - Внимание! Собственика на жълто "Порше, паркирано под стрелата на крана, спешно да си купи валидол! В дискотека на бара седи мутра и си пие уискито. По едно време през вратата влиза красиво момиче и той решава да я заговори. Отива при нея и я пита: - Здравей, как се казваш? Момичето го погледнало и му отговорило: - Станка. При което мутрата си оставил чашата на една маса и казал: - Не те питам с какво си дошла, а как се казваш!!!