Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преди ходехме по блоковете да пием бира, а сега ходят да търсят отключени wi-fi мрежи.
Програмисти 2,824 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек отива в закусвалня и пита: - Извинете имате ли 1000 банички? - Ами нямаме толкова много. На другият ден човекът пак отишъл: - Извинете имате ли 1000 банички? - Не нямаме! И на тия дето работели там си казали "Я дай да му направим на тоя човек 1000 баничкил" - Имате ли 1000 банички? - попитал пак същият човек. - Имаме! - Хехе, вие сте луди бе, какво ще ги правите толкова много? Сватба. Младоженците решават да се уединят. След малко женихът се връща шокиран и казва на роднините: - Кучката се качи на шкафа и не иска да слезе! Всички зяпват... Бащата на булката отива в стаята: - Дъще, защо си там? - Тате, а ти би ли слязъл, ако знаеш, че там долу ще те наебат?! Борец посетил селото,в което дълги години е живял пра дядо му: -Ето от този кладенец,дядо ви пиеше вода всеки ден. Бореца погледнал към дъното и казал: -Бре,че той такава дълга шия ли е имал? - Защо децата не ги боли глава? - Защото не пият. Един мъж бил страшно подтиснат. Влязъл в най-близкия бар и си поръчал тройно уиски. Барманът му налял и мимоходом отбелязъл: - Това е доста силно питие. Какъв ти е проблемът? Мъжът пресушил чашата си на един дъх и отвърнал: - Днес като се прибрах вкъщи открих съпругата ми в леглото с най-добрия ми приятел. - Гледай ти! - възкликнал съчувствено барманът и отново напълнил чашата. - Нищо чудно, че имате нужда да пийнеш нещо. Това е от заведението. Мъжът пресушил и втората чаша и барманът продължил да го разпитва. - И какво направи ти? - Приближих се до него, погледнах го право в очите и му казах: “Лошо куче, много лошо куче”.