Седи си един пред компа в офиса, чете нещо и коментира:
- Стига бе! Идея си нямах! Не може да бъде! Стига бе! Ако ми бяха казали, нямаше да повярвам! Не може да бъде!
Не издържа един колега и го пита:
- Какво четеш?
- Правилата на форума, в който вече трета година пиша!
Красива програмистка забременяла. Отива при гинеколог и пита:
— Докторе, не можем ли да направим „undo“ ?
A той веднага отговаря:
— Не, за съжаление вече сте записали промяната на диска.