Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чиновниците вече няма какво да крадат. Моля, платете си данъците.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Миче, правиш от мухата слон! - Да, вълшебница съм аз!
Бисери
03.10.2017
3,423 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. - Защо плачеш? - Заекът ме излъга и ме наеба… - Гледай го ти! - казал лъвът и продължил. Среща вълка - и той плаче. - Какво ти се е случило? - Заекът ме излъга и ме наеба… - Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката - също плаче. - Какво е станало, защо плачеш Мецо? - Заекът ме излъга и ме наеба… - И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа - заекът стои до една дупка и мисли. - Абе Зайо, ти цялата гора си наебал - бива ли такива работи? - Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, ащото са ми къси лапите… - Къде, къде - казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи…. - Ах, ти хитър заек!!!
Влиза франсе в бар и казва: - Едно уиски. Изпива си уискито. - Двеста долата - казва бармана. - Ти луд ли си бре? Двеста долара за едно уиски, ако ми отрежеш раката ще се изплатя ли. Бармана се поколебал... - Добре. Отрязал му раката. Влиза англичанин. - Едно уиски. Изпива си и тои уискито. - Двеста долара - отсякъл бармана. - Ти си луд. Двеста за едно уиски, ако ми отрежеш крака, ще се изплатя ли. - Добре - казал бармана отчаяно. Храс!!! Отрязъл му крака. Влиза българин. - Едно уиски. Още едно. Още едно. - Човеке дължиш ми 600 долара. - Ти откачи бре - казал нашия, моментално си изкарал атрибута на масата. - Да режа ли? - питал бармана. - Не бе копеле, да го духаш.
Учителка пита Иванчо ако има пет ябълки и Гошо му вземе две колко ще му останат? - Нека само да посмее.
Доктора: - Така, ще ви изпиша едни таблетки и прахове. Не трябва да ги взимате...Само ми ги донесете и ще ви дам 30 лева...
- Защо седиш на тази туба с бензин? - За по-сигурно - опитвам да спра цигарите.