Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Партизанин разказва на пионерчета бойните си спомени: — Гледам напред – бре, ебало си мамата! Поглеждам наляво – ебало си мамата! Поглеждам надясно – ебало си мамата! Гледам назад – малей, и там си ебало мамата! — Бре, каква памет! – чудят се пионерчетата.
Разни 1,724 прегледа
Следващ →

Още вицове

Идва си войник от казармата на село при баба си и дядо си. На двора вижда дядо си и му казва: - Хей дядо, виж ме какъв войник съм, имам си автомат, пистолет, нож, гранати и всичко останало. Виж какво ще ти покажа - добавя той, вади една граната, издърпва предпазителя и я мята в кенефа до оградата на двора. След 4 секунди целият кенеф се взривява и всичко става на трески. Дядо му го гледа и възкливка: - Да, момчето ми, наистина си голям войник. Да беше сега и баба ти тук и да можеше да те види. - Баба, да! Защо? А тя къде е? - пита войникът - Беше в тоалетната. Обява: Търся човек, който да НЕ обича баница. Не друго, но да го видя що за странник е. Видях вчера двама толкова пияни, че на единия ризата беше загащена в панталона на другия... Дъщеря праща SMS на баща си - "татко държиш ли да ти разкажа как протече първият ми ден като шофьор или предпочиташ да научиш от новините"? Те плачеха, разделяйки се...Дълго не можеха да се откъснат един от друг...Той заминаваше в командировка в чужбина за седмица, а тя отиваше при майка си на село...Следваща им среща беше още по-бурна...след денонощие...на плажа...в Албена...Съдбата понякога е гадна!