Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вече осми ден вали, жена ми е страшно депресирана, седи и постоянно гледа през прозореца на къщата. Ако продължи да вали ще се наложи да я пусна вътре.
Семейни 3,344 прегледа
Следващ →

Още вицове

На гарата в Перник ходи по перона мъж и монотонно дудне: вестници, списания, еротика, хороскопи, вицове...Идва при него един и вади един лев: - Вицове, моля. Взима левчето, прибира го в джоба си, навежда се към човека и: - Прибира се, значи, един мъж от командировка.... - Вчера признах всичките си грехове на годеницата ми! - И какво? - Не помогна. Сватбата е в неделя! Даскалски изцепки: "Ама ти си направо един интелигентен тъпанар!" "Спрете да се държите като селяни от хай-лайфа!" "и аз като класен ръководител съм длъжен да ви кажа-ако някой ви третира като зайци и се мисли за самонабеден стар кокал, ще се разправям аз за да не ви вземат морковите без време!" "Виж какво ако продължаваш да подсказваш докато аз изпитвам, ще ти пиша двойка! Аз съм учителя тук, аз подсказвам!" "Я, сега ти стани и разкажи урока! Не знаеш, не си учил? И още по-зле, че по желание ставаш!" "И отсъствие от часовете ми мога да извиня само с бележка от нотариус! Или от морската пехота!" Звъни телефона. Мъжът вдига. Отсреща друг мъж пита: - Ало, банката ли е? - Абе що не ти го начукам и на тебе и на жена ми, бе! И двамата мислите еднакво!! Двама мисионери в Африка ги хванали едно племе канибали. Вързали ги и ги сложили в един голям казан над огъня. По едно време единия почнал да се смее неистово. Другия: - Какво ти става бе човек?! Тея ще ни сварят живи, а ти се хилиш като луд? Какво му е смешното? Онзи, смеейки се още: - Току що им се изпиках в супата!