Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате – казва тинейджър – абе как да ти кажа… може ли да ми дадеш 50 лв за свирка? — Зависи – отвръща бащата – Добър ли си?
Разни 1,715 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Винаги ям много, когато съм нервна! - Така като ти гледам фигурата, не водиш спокоен живот... По време на комунизма двама братя арменци живеели в България. Единият не издържал на режима и казал на другия: - Киркор, аз ще бягам - ще се връщам в Армения. Ти няма ли да дойдеш? - То хубаво да дойда, Гарабед, ама дали там ще е по-добре от тук? Виж какво ще направим. Ти отиди и след месец ми прати снимка. Снимай се пред паметника на Атраник Войвода (арменски национален герой). Ако си прав пред паметника - значи всичко е наред, арменците сме прави, горди, доволни, там е добре и аз ще дойда. Ако си седнал на пейката пред паметника - демек си клекнал, значи и арменския народ е приклекнал, склонил глава и е лошо там. - Добре, Киркор. Отишъл Гарабед обратно в Армения. След месец Киркор получава снимка по пощата и се опулва: паметника на Атраник Войвода, до паметника пейка, а пред паметника и пейката Гарабед се излегнал на земята... От детството си знаем поговорките: "Знанието е сила" и "Времето е пари".От училище ни е известно, че "A = F x t", т.е. "Работата = Силата по Времето". Като заместим в нея с първите равенства, се получава, че "Работата = Знанието по Парите", откъдето напълно закономерно произтича, че "Парите = Работата : Знанието".Следователно, при Знания, клонящи към 0, Парите клонят към БЕЗКРАЙНОСТ, като при това количеството на Работата не играе особена роля... - Дайте ми две батерийки! - От кои по точно? - Дурак от село,най много издържат. - Аааа, Дурасел нямаме! - А от онези шибаните имате ли! - Да и Тошиба имаме! В аптеката. - Тридесет презерватива, моля. - Ще желаете ли торбичка? - Не, моето момиче е хубаво.