Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама немци, седнали на плажа в Слънчев бряг, гледайки морето: — Гюнтер, виж колко много вода! — Да, Маркус, забелязах. — Представяш ли си, ако не беше вода, а бира? — Ех, че колко бира е това…
Пиянски 1,877 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из дневника на извънземен: Ден 45. Дойдоха някакви американци, за 4 часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни с хамбургери. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги. Ден 81. Сега пък японци някакви нанотехнологии и са два часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни със суши. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги. Ден 153. Долетяха българи. С помощта на лост и някаква майка (ама много пъти) за две минути разбиха вратата. Всички ядохме шамари (че не сме отворили). Не беше вкусно, но имаше за всички. Два бански костюма стоели на припек.Единия се задавил, а другия го пита: - Добре ли си? - Добре съм, просто ми влезе косъм в устата. Виртуалните запознанства се делят на два периода: до първата снимка и след това. - Реших да уволня секретарката си, - казва директорът. - Защо? - пита инженерът. - Ами, наскоро имах юбилей. В този ден я срещам на улицата, тя носи едни големи торби. Предложих й да й помогна. Занесох торбите до тях и тя ме покани на чашка кафе. - Всичко това е много хубаво! - Влязохме у тях. Тя отиде в съседната стая и ми каза да не влизам там, докато тя не ме извика. - Прекрасно! - След няколко минути тя ме извика, влизам аз и гледам в стаята сложена огромна трапеза и около нея всичките ми подчинени. - Та това е великолепно! - Но представяш ли си в какъв вид влязох аз... Учителката: - Деца! Сега ще ви разкажа приказката за девицата. - За девицата?! - удивени питат децата. - Но това е приказка, деца!