- Знаеш ли, най-добре ще е да се разделим.
- Защо?
- Как да ти кажа...не искам да те обидя, но не бях срещал толкова глупаво момиче, като теб.
- Защо?
- Просто не съм срещал друга като теб през живота!
- Защо?
- Уф!...
Асан, Айшето и многото им деца спели в една стая върху голямо, общо легло.
Изчакал Асан да заспят децата и попитал Айшето:
- Айше, да качва ли?
- Качвай!
Качил се той, но взел да буйства и ритнал без да иска най-малкото циганче - Меминчо.
- А ва баща, ти едно правиш, десет ша убийш.