Човек среща на неква чакалня некъв пич с два банана завряни в ушите.
-Извинете имате банани в ушите!
Пича не обръща внимание.
Пак:
-Извинете ИМАТЕ БАНАНИ В УШИТЕ!!!
Пича се обръща и прави гримаса.
Накрая човека се приближава до него и го разтриса крещейки:
-ИМАШ ШИБАНИ БА-НА-НИ в ушитеееее!!!
Пича го бутва малко, вади си двата банана и казва ядосано:
-Абе тапак, кво ми говориш... не виждаш ли че имам банани в ушите?
- Мамо - казва синът на престарялата си майка - когато си отидеш, да те погребем ли или да те кремираме?
- Нямам предпочитания - отвръща майката - нека е изненада.