Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ние космомолците,винаги сме били борци за комуникизъм и сексиализъм!
Бисери 3,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

— Защо се криеш от мен? Нали чувам колко си самотен, как страдаш вътре... — Мамка му, Петров, разкарай се от вратата! Остави ме да се изсера на спокойствие! Имам амнезия и дежа ву едновременно. Мисля си, че някога това съм го забравял. Една жена си поръчала жиголо, но казала че искала да не е много бърз. Пратили и един, който дошъл след 2 часа. Започнал да се съблича и си хвърлял дрехите през терасата. - Какво правите? Защо си хвърляте дрехите навън? - Ами госпожо, когато свърша тези дрехи вече няма да са на мода. Тогава жената го накарала да си тръгне. Обадила се пак и си поръчала пак жиголо, само че този път да е по-бърз. Моментално на вратата се позвъняло. Когато мъжът влязъл и започнал да се съблича изкарал и един пожарогасител. - Но моля ви, какво правите, за какво ви е този пожарогасител? - Ами как да ви кажа госпожо, не обичам миризмата на изгоряла гума... Да пишеш всяка седмица, всеки ден, да пишеш кратко, да пишеш за заети хора, които гонят влака сутринта, или за уморени хора, прибиращи се у дома си вечерта, това е много скучна задача за авторите, които добре знаят какво е добро и какво лошо писане.Вирджиния Улф трима приятели се събрали - рибари. Единия с насинено око.Втория със счупена ръка.А третия - напълно пребит. Попитали първия: -Защо ти е насинено окото? -Вчера отивам за риба. Започва да дърпа яко.Не мога да я изтегля.Дръпнах рязко и тя полетя към мен.Цапна ме и ми нарани окото. Попитали втория.Пак същата история. -Само дето мен ме перна по ръката и ми я счупи. Попитали третия: -А ти пък целия си пребит. :(.Защо така? -Вие знаете ли кво е кит?