Любов по английски:
Те лежат в леглото, четат...
те лежат в леглото, еб_т се...
Тя си представя Дейвид Бекъм
Той - английската кралица...
Любов по български:
Те лежат в леглото, карат се...
те лежат в леглото, еб_т се...
Тя си представя Бойко Борисов
Той - шише ракия и салатка...
Любов по китайски
... хм... за какво мислят зайците не е известно!
В един бар двама мъже си говорят.
— Мараба, братчет, айде да пием по едно.
— За кое да пием? – попитал другият.
— Ами ти къде живееш?
— В квартал Възраждане. А ти?
— А и аз съм от там, ха, какво съвпадение.
— Барман, я налей по едно.
— Кой блок?
— 15-ти блок.
— Ха, и аз живея там.
— Барман, налей по още едно.
— Кой вход?
— 13 вход, а ти?
— А и аз там.
— Барман, дай по още едно.
— А на кой етаж?
— На петия, а ти?
— И аз там.
— Барман, дай по още едно.
Тук друг мъж попитал бармана:
— Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са?
— Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.