Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Стой! Никой да не мърда!  – Какво, това обир ли е?  – Не, това е групова снимка.
Разни 1,665 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ходил на гости при приятел в Сърбия. хапнали, пийнали, дошло време да лягат. Сърбина попитал: - Де искаш да спаваш, при беба, или на кухню? Нашия си рекъл "а бе какво да ми реве бебе цяла нощ" и казал: - В кухнята. Сутринта чува, влиза някой. Отваря очи - страхотна мадама, по бельо, и му казва: - Добър дан, я съм Беба! -Добър дан. Я съм будала. Две мутри си вървят по улицата. Единият казва: - Я гледай ония на последния етаж. Ба... то много високо!!! - Вярно, бе! Тоя ако тръгне да пада, ще си пада пет дни! - А дали ще оживее? - Да бе да! Пет дни без храна и вода... - Скъпи, расте ми коремчето, струва ми се, че съм бременна... - Ами да..Даже знам, кой е бащата. - Кой?! - Хлебозавода. Обява в Корея: "Намерено е куче. Каня бившия му собственик на барбекю." Исус Христос закъснял за тайната вечеря. Влиза той с един час закъснение и какво да види... ядене, пиене, жени... всички се веселят, страшен купон се вихри. Пита той какво става, но никой не му обръща внимание... всички пият, ядат, задяват девойките... Седнал по едно време до Петър и го побутнал: - Абе Петре, отде толкоз пари за такъв купон? Петър: - Абе Юда продал нещо си...!!!