Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един баща имал много глупав син. Рещил да му се скара, дано спре да прави глупости: — Ела тука бе, говедо! Сядай! – викал бащата и нервно почукал с пръсти по масата. — Ей сега, тате, само да отворя, че някой чука. — Сядай ти казах бе, идиот! Аз ще отворя!
Семейни 3,095 прегледа
Следващ →

Още вицове

На един му вървяло адски в игри. Пусне тото-шестица. Купи си билет от лотарията - печели. Писнало му един ден от тоя живот и отишъл за риба. И какво хванал? Точно така - златната рибка. Още преди да си е отворила устата, той ѝ казал: - Ааа, не! Нищо не искам - писна ми! - Не може така, трябва да измислиш нещо! - казала рибката. Мислил човека и решил: -Добре - искам секс с индийка... И индийката се появила, като по филмите - с червена точка на челото. Нашият казал: -Ама с точки са женените! А рибката: -Ами хубаво, изтрий я ! Изтрил човекът точката и видял надпис: "Печелите апартамент в Люлин!" Мъжкото хъркане е създадено от природата, за да може жената да не се огорчава прекалено много, когато мъжа й не се прибере да спи вкъщи. Автобус, на който жена му изневерява - тролейбус. Срещат се двама познати. Първият: - Абе, ти можеш ли, да връзвраш вратовръзки? - Мога! - Я ми я завържи, тогава! - Легни ей тука, на пейката! - Е `що, ако съм прав, не може ли? - Абе, как да ти кажа, нали бачкам в моргата, по друг начин не мога... 1. Джудже паднало от деветия етаж и оживяло. Защо? * Имало късмет * 2. Пак паднало и пак оживяло. Защо? * Станало му навик * 3. Джуджето си легнало под леглото. Защо? * Защото си е у дома и може да прави - кавото иска * 4. Джудже влязло в тролея и не си продупчило билета. Защо? * Защото имало карта * 5. Джудже живеело на деветия етаж. Нагоре отивало пеш, надолу с асансьора. Защо? * Не можело да стигне бутона *