Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Шотландия има повече овце, отколкото хора. Днес в работата определено се чувствах, като в Шотландия...
Професионални 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. - Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките? Вълчето извикало: Ну заяц, ну погоди!!! Ако падна искам да энам, че съм скочил, а не че някой ме е бутнал. Вървят една голяма бяла мечка и едно малко бяло меченце. По едно време меченцето попитало: - Мамо, ама ние наистина ли сме бели мечки? - Да, сине, ние сме големи, истински полярни бели мечки. Повървели още няколко метра и малкото пак пита: - Мамо, ама и татко ли е бил голяма полярна истинска бяла мечка? - Да, моето момче. Баща ти беше един огромен бял мечок. Пак вървят, вървят и малкото по едно време пак пита: - Мамо, сигурна ли си, да не сме някакъв друг чешит мечки, не бели. - Абе бели мечки сме бе, сине. Ама ти защо толкова се интересуваш? - Мамо, студено ми е ма, мамо. Блондинка: — Аз мога да спирам времето! — Как? — Вадя батерийката на часовника… Учителката: - Иванчо, кажи три съгласни. Иванчо: - Д Т Б Учителката: -Какво? Веднага при директора! Директора: - Как може така бе, Иванчо? Я кажи сега на мене три съгласни. Иванчо: - В Г З