Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заекът и вълкът пили водка . Пили, пили и останала една бутилка . Решили да си избиват зъбите . Който избие повече зъби на другия, той ще изпие бутилката . Засилва се заекът . Бууум! Вълкът пада по гръб. — Колко? — Сссееест съба … Засилва се вълкът . Буууум! Заекът пада по гръб, претъркулва се няколко пъти и се фраска в едно дърво. — Колко! — Цетири.. — Що толкова малко! — Стото няма повесе …
Животни 2,832 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Когато Арнолд Шварценегер казва в "Терминаторът", че ще се върне ("I`ll be back"), има предвид, че ще помоли Чък Норис за помощ. Питат арменското радио: "Може ли да се зарази компютър с птичи грип?" Отговаря: "Може, ако на него работи патица." Как умрял Хитлер? Гръмнал се като получил сметката за газта. - Откъде взе тези отвертки? Изглеждат сякаш са произведени в Китай от рядката сплав между картон и фолио! В два съседни апартамента живели; младо семейство в единия и баба и дядо в другия. През тънките панели, всяка вечер бабата чувала как младите правят секс и един ден неиздържала. Поканила младата жена на кафе и раздумка. –Кажи ми моляте - попитала бабата, - какво правиш за да те люби всяка вечер съпруга ти? – А ми... нищо специално, след вечеря се събличам чисто гола и лягам в леглото, останалото го прави той. На другия ден бабата зготвила вкусни гозби, вечеряли с дядото, съблякла се гола и... в леглото. –Какво е това ма жено?-попитал дядото. –А... нищо-казала бабата,- това е новата ми пижама. – То добре - отвърнал дядото-ама да беше я огладила.