Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Заекът и вълкът пили водка . Пили, пили и останала една бутилка . Решили да си избиват зъбите . Който избие повече зъби на другия, той ще изпие бутилката . Засилва се заекът . Бууум! Вълкът пада по гръб. — Колко? — Сссееест съба … Засилва се вълкът . Буууум! Заекът пада по гръб, претъркулва се няколко пъти и се фраска в едно дърво. — Колко! — Цетири.. — Що толкова малко! — Стото няма повесе …
Животни 2,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Осми рунд. Боксьорите на ринга са поредната "прегръдка". Единият пита: - Защо се бием? - За сто се бием... - отговаря другият. Из доклад на статистическа служба: "През миналата година са встъпили в брак 57 480 души, от тях 28 740 жени." Следствие: - Откъде имаш пари да си купиш мерцедес? - Имах БМВ, продадох го, доплатих още малко и си го купих. - А откъде имаше пари за БМВ? - Имах фолксваген, продадох го, доплатих още малко и си го купих. - А откъде имаше пари за фолксваген? - Имах лада, продадох я, доплатих още малко пари и си го купих. - А откъде взе пари за ладата? - Имах москвич, продадох го, доплатих още малко и си я купих. - А откъде имаше пари за москвич? - Продадох един мотоциклет, доплатих и си го взех. - А откъде имаше пари за мотоциклет? - Имах велосипед, продадох го, доплатих и си го взех. - А с какви пари го купи тоя велосипед? - Аааа, него вече го излежах. Учителката обяснява какво е работа и какво е почивка и накрая пита: - Иванчо, какво прави баща ти след работа? - Същия въпрос си задава и майка ми, госпожо. - Чък Норис удари по един ъперкът на смърфовете. Ето така "Аватар" бе създаден.