Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: - Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: - Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо... - Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви!
Блондинки 3,307 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор към млад мъж: - Пушите ли? - Да, аз съм млад ерген тъй че пуша... - А алкохол употребявате ли? - Да, аз съм млад ерген, тъй че пия... - А полов живот? - Да, аз съм млад ерген, тъй че... - Да ви кажа честно, ще трябва да забравите за всички тези неща? - Хм... С пиенето и пушенето някак си ще се справя, но със секса ще е трудно... - В такъв случай трябва да се ожените. - Защо пък? - За да спрете секса постепенно... - Защо габровците слагат на яйцето кранче? - Зер, едно яйце е много за една манджа! Ей я, ей я Деса, нашта поетеса. Запътила се да се клеца С Мишо хубавеца. Гицко чака своята принцеса, да се клатят яко в леса. Седи в мерцедеса и чака Веса да му дигне интереса. Дошла въпросната дукеса И му рекла : „Сбъркал си адреса” . Увил се той в любимата завеса И си казал „Край, отивам да се беса”. Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита: - Кво стана? Взеха ли те? - Не. Освободиха ме! Негоден! - Моля, те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам. Навил се близнака. След малко пак излезнал. Другия: - Кво стана? - Тебе те взеха!!! Една блондинка отива при доктора: -Докторе, имам си един приятел и ще се женим, ала имам един проблем. Като бях по-млада загубих девственоста си. Ако можеш помогни, че много се обичаме, а той държи да съм девствена. -Ами 30лв. и те правим отново девствена! -Ами 30лв.ще ги одгладувам няма как... Минало се известно време, блондинката пак идва при доктора. -Докторе, ние се разведохме с моя. Ала сега си хванах един баровец. Ама нали ми знаеш проблема? Трябва да съм девствена. - 30лв! - казал доктора. Заминала си тя пак, но след известно време пак идва. -Докторе, ние се разведохме с моя, аз му взех вилата, колата и парите му взех. Сега съм се хванала с един ...направо не си знае богатството. Нали ми знаеш проблема с двственоста? Свършил си работата доктора и к казал: -60лв.! -Ама докторе, нали беше 30? - попитала блондинката. -Сега съм ти сложил цип! Когато искаш отваряш, когато искаш затваряш!