Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж и жена правят секс в кола. След известно време жената казва: - Скъпи колко си издръжлив! - Как да не съм. Ти от половин час яхаш скоростния лост.
Разни 2,707 прегледа
Следващ →

Още вицове

В клуба на лордовете. - Джентълмени, вчера имах интересна случка. Представете си: силен студен дъжд, седя си пред камината. Изведнъж се чува на вратата. Отварям и виждам една прекрасна лейди - вир-вода... - И по нататък? - Разбира се, поканих я. тя трепереше от студ и помоли за уиски, но то не я сгря, и помоли да седне в скута ми, зада се сгрее. - И??!!! - Кълна се, господа, няма да мине и половин година и ще е моя! - Мамо, дай ми пари за лаптоп. - Не! Според теб парите растат по дърветата ли?! - Мамо, от какво са направени парите? - От хартия. - А хартията? "Скъпи доктор Кашпировски! След вашия първи сеанс започнах да се чувствам доста по-добре, след втория - започнах да ходя, а след третия изчезнаха петната по трупа ми и шевовете от аутопсията." С уважение, Владимир Илич Улянов (Ленин) - Аз съм дебела, и почти никой не ме обича! - Не е вярно, не говори така! - Как? - "Почти". Един борец си кара БМВ-то, а след него карат една пожарна и една линейка. Един полицай спира БМВ-то. Вместо да отминат обаче, линейката и пожарната също спират зад БМВ-то. Полицаят се доближава до БМВ-то и иска документите на бореца. След като ги преглежда, той пита: — Абе тия двамата защо спряха след теб? Борецът отговаря: — Как защо, защото ми писна като ме спират да ме питат имам ли аптечка и пожарогасител. Ето ти аптечка, ето ти пожарогасител…