Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: — Утре доведи майка си, за да говоря с нея. — Няма да е възможно – казал Иванчо. — Защо – попитал учудено директора. — Ами, блъсна я валяк – отвърнал Иванчо. — Тогава доведи баща си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи брат си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи сестра си – казал директора. — И нея я блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава ти какво имаш – попитал учудено директора. — Валяк – отвърнал Иванчо!
Ученически 3,581 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една баба продава ябълки на пазара и вика: - Яаабълки от Чернобил! Купете си ябълки от Чернобил... Един човек я пита: - Абе, бабо, имаш ли акъл, кой ще ти купи ябълките като им правиш такава реклама? - Аааа, купуват, чедо, купуват. Я снаха за свекърва, я свекърва за снаха... Жена посреща мъжа си: - Скъпи, утре ми е рожденият ден, какво ще ми подариш? - Ще те изчукам! - А ако не ти дам? - Тогава ходи като глупачка, без подарък! Какви са атрибутите на Посейдон? (учителка по литература в МГ Варна) - Колкото по-малко дишате, толкова по-добре. (учител по биология в МГ Варна) - Не виждам дъската. (учителка в МГ Варна пред дъската) - ...Който дава специфичния вкус на урината. (учител по биология в МГ Варна) - Отворете си учебниците и пишете. (учителка от МГ Варна) - Който не е прочел урока да го прочете още веднъж. (учителка от МГ Варна) - Аз мога да виждам и през невидими предмети. (учител от МГ Варна) - Лошото е, че е отровен. (учителка по химия разказва урока за бензен) - На всеки два ученика работят по четири листа. (учителка по физика от МГ Варна) - Ще начертая нов чаршаф ... ъъъ.. чертеж. (учителка по математика от МГ Варна) Вчера почти всички български футболисти купонясвали здраво - все пак беше цветница, а те нали са си дървета ... Сбрали се македонци да приемат работен план за годината: - Та значи : Уикенда си е уикенд - нема да работим ... Понеделник - отмор от уикенд; Вторник - подготовка за работа; Среда - Върло ке работим; Четвъртък - отмор от работа; Петък - подготовка за Уикенда. Вопроси има ли ? - Има - сека среда ли върло ке работим ???