Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: — Утре доведи майка си, за да говоря с нея. — Няма да е възможно – казал Иванчо. — Защо – попитал учудено директора. — Ами, блъсна я валяк – отвърнал Иванчо. — Тогава доведи баща си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи брат си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи сестра си – казал директора. — И нея я блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава ти какво имаш – попитал учудено директора. — Валяк – отвърнал Иванчо!
Ученически 3,580 прегледа
Следващ →

Още вицове

Азис си телепортирал с машината на времето в древността да вземе интервю с някой бележит българин за вдигане на рейтинга на телевизионното си шоу. Върви нашия по една пътека и среща легендарния Крали Марко! ! -Ооуу, здравей хубавецо! Мога ли да ти направя едно бързо интервю! Ще стане сууупер! -Хмм, какви са тези думи чуждоземни..? -Добре, може, само че по-бързичко, имам работа! Крали Марко развил пояса, извадил голямото парче: -Хайде, лапай го! И ти си доста хубавичък! ! Отиват всички апостоли да се почерпят в близката кръчма след поредния тежък ден с проповеди. Пият каквото пият, и си тръгват късно вечерта без да платят нищо, само Юда пиян на мотика лежи под масата. Събужда се на сутринта и кръчмарят му връчва безцеремонно сметката, Юда я поглежда, почесва се зад врата и си вика: "А сега де, откъде да ги намеря тия тридесет сребърника?"... Един пациент отива при доктора и го пита: - Докторе, десният ми крат е с 10см по-къс от левия, какво да правя? А докторът му отговорил: - Ами, куцай! Бай Ганьо бил в Италия. Много му се ходило до тоалетната и влязъл в тази на гарата. Почукал на първата врата. От вътре се чуло: - Моменто! Почукал на втората: - Моменто! На третата: - Моменто! Бай Ганьо се ядосал и извикал: - Моменто, моменто, ама аз ще акам на цименто! Груйо отишъл в гората да сече дърва. Сбарал го горския и го пита: - Груйо, от къде отсече това дърво? - От по дебелата страна г-н горски. - Груйо, от къде отсече това дърво бе? - От по дебелата страна г-н горски. - Груйо, ако не ми кажеш от къде отсече това дърво ще те вкарам в съда! - Нали Ви казвам г-н горски - от по дебелата страна... Горския вкарал Груйо в съда и съдията пита: - Име? - Груйо. - Презиме? - И зиме и лете все Груйо ми викат. - Хмм... женен ли си? - Да! И то за жена! - Че къде си виждал някой да е женен за мъж бе? - Ами сестра ми миналата година се ожени за мъж! - Хах... жена ти конспираторка ли е? - Кон ли спира, магаре ли спира това си е нейна работа! - Жена ти комунистка ли е? - Кому ниска, кому висока, на мен си ми е тамън! Съдията вече не издържал: - Абе Груйо, ти някога влизал ли си в съд бе? - Да г-н съдия! Миналата година като чистих кацата целия се наврях в нея!