Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: — Утре доведи майка си, за да говоря с нея. — Няма да е възможно – казал Иванчо. — Защо – попитал учудено директора. — Ами, блъсна я валяк – отвърнал Иванчо. — Тогава доведи баща си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи брат си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи сестра си – казал директора. — И нея я блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава ти какво имаш – попитал учудено директора. — Валяк – отвърнал Иванчо!
Ученически 3,579 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад мъж стои във фоайето на хотел и иска да попита нещо администратора, но както се обръща за да отиде до рецепцията той ненадейно се блъска в жената стояща зад него, при което неговия лакът потъва в нейното деколте. При тази конфузна ситуация той казва: - Госпожице, ако вашето сърце е толкова меко колкото са вашите гърди, то сигурен съм, че ще ми простите. Тя отговаря: - Господине, ако вашия пенис е толкова твърд колкото е вашия лакът, то аз съм в стая 1221. - Вчера от вас ли се чуваха викове "Обират ме!" - Да, от нас. - Какво се е случило? - Жената ми прибра заплатата. Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София! Две блондинки си говорят: - Мисля, че моят ме лъже, че като има гръмотевици трябва да си сваля всичко - пръстени, обеци, дрехи... - Да, прав е, не трябва да се носят пръстени или обеци при гръмотевици. - А дрехите? И то в хола му? В дискотеката: - Готови ли сте да избухнееееееееем? От задните редици: - Аллах акбаааааар!