Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седи психиатър в празния кабинет и казва: - Такаа, от колко време имате тези видения?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
Ученичка от първи клас се прибира от училище и споделя, че в училище са им правили гинекологичен преглед. Майка пита: - Какво се установи при прегледа ? - Че само госпожицата е девствена в класа - отговаря момиченцето.
Деца
03.10.2017
3,833 прегледа
Следващ →
Още вицове
В магазин: - Имате ли касета с победата на България над Швеция по футбол? - Имаме радиозапис...
Може да не консумирам любовта, но това не значи, че не я притежавам! Маргарита Петкова
Миньонче, постоянно прикляквайки и подскачайки влиза в кабинета на гинеколог: - А, как се чувствате? - недоумяващо пита гинекологът. - Ами как, нали ми сложихте спирала вчера. Не може ли малко да я поукротите...
Тъмна нощ, гола пустош, малка дървена къща, а в нея млада жена ражда. Лекарят едва е пристигнал, и се залавя за работа, като нарочва съпруга да държи фенерчр, защото, естествено, ток няма. Изродено е първото бебе, а докторът казва тревожно на мъжа: - Задръжте още малко така, има още едно. Изродено е и второто бебе, а лекарят отново казва: - Подръжте още малко това фенерче, ще имам още работа. Изродено е и третото бебе, но, о, чудо, има и четвърто. Накрая мъжът не издържал, тупнал лекаря по рамото и го попитал притесено: - Сигурен ли сте,че светлината не ги привлича???
Анкета: -Какво мислите за пасивната евтаназия? -Ами какво да мисля...аз живея в това състояние, откакто имам ипотека.