Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива дядо на лекар и споделя: — Ставам от сън и оправям бабата, излизам от вкъщи и оправям съседката, после срещам другата съседка и нея оправям, излизам на улицата и там… съседки, магазинерки, направо чедо незнам кво да правя… — И от кога така бе, дядо? — От утре, ако може чедо, от утре…
Разни 2,308 прегледа
Следващ →

Още вицове

Главния секретар на МВР май се мисли за генерален секретар от соц. времето. Комшията Олег: - Отивам на кръчма, пия, пия, пия и се напивам! В село имало един гърбав и един сакат. Гърбавия го бъзикали много по-често от сакатия и един ден той решил да се махне от селото. Тръгнал из гората и изведнъж пред него "буф" - Дяволът: - Кой си ти, бе? - Ами аз съм гърбав. Взел му дявола гърбицата и човекът, вече здрав, се прибрал подскачайки и тананикайки обратно в селото. Като го видял сакатия, че е без гърбица учуден го попитал: - Какво стана с гърбицата, как се излекува? - Ам и отидах в гората и срещнах Дявола, който ме излекува. Решил и сакатия да търси Дявола, тръгнал из гората и изведнъж "буф" - пред него Дявола: - Кой си ти? - Аз съм сакат. - На ти тогава една гърбица. Министър Даниел Вълчев каза, че загрижеността личи по-добре по делата, отколкото по думите и ...не дойде на срещата с учителите. Получих поздравление за рождения ден: "Желая ти щастие, пари, здраве и любов, а всичко останало си имаш!"