Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива дядо на лекар и споделя: — Ставам от сън и оправям бабата, излизам от вкъщи и оправям съседката, после срещам другата съседка и нея оправям, излизам на улицата и там… съседки, магазинерки, направо чедо незнам кво да правя… — И от кога така бе, дядо? — От утре, ако може чедо, от утре…
Разни 2,307 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гледайки посетителите в едно заведение, разбрах, че трябва да се направят три части в заведението: за непушачи, пушачи и за напушени. Жоро пита съседа си : - Иване какво ще стане ако махнеш от една стена една туxла? Иван му отговаря: - Еми кво????? - Ми остава дупка в стената !!- викнал Жоро. Вaмпир влиза в хранителен магазин посред бял ден с гръм и трясък и вика на продавача: - Дай бързо един хляб! Продавача гледал, гледал и накрая питал: - Абе, как така хляб? Та ти си вампир! За какво ти е хляб? А вампира: - Вън стана катастрофа и отивам да си топя. Семеен скандал. Жената крещи на съпруга си: - Трябва да съм била сляпа и глуха когато съм се омьжила за теб. - Ето скъпа виждаш ли от колко много болести съм те избавил... Цирк. Излиза конферансието: - А сега, смъртоносен номер - гвоздея на нашата програма - под купола на цирка - говорещ кон! Изкарват на манежа стара кранта, закачат я на кука и я издигат под самия купол. Оркестърът свири "Туш". Куката се откачва и конят пада долу. Оркестърът затихва и се чува глас: "Мамка му! Кога ли ще се пребия!?"