В една болница пред кабинета на доктор-непукист се е образувала огромна опашка. Влиза първия пациент:
- Добър ден, докторе
- Добър ден. Следващия!
- Докторе, прескочи ми сърцето
- Прескочи го и ти. Следващия!
- Докторе, не мога да задоволявам жена си.
- Доведи я. Следващия!
- Докторе, бременна съм!
- Честито! Следващия!
- Докторе, глътнах мишка.
- Глътни котка. Следващия!
- Докторе, взимам наркотици!
- Вземи и за мене. Следващия!
- Докторе, пикая на четири струи...
- Глътнал си копче. Следващия!
- Докторе, не може да ми стане!
- Дреме ти на ку*о. Следващия!
- Докторе, влезе ми нещо в ухото.
- Радвай се, че не е в задника. Следващия!
- Докторе, никой не ми обръща внимание.
- Следващия!
- Докторе, умирам!
- И аз. Следващия!
Майка с бебе пътува в рейса. Детето станало неспокойно и започнало да плаче. Майката започнала да го кърми, но то упорствало.
— Яж мама, защото ще я дам на чичкото!
Минало малко време и човекът до нея не се стърпял и казал:
— Госпожо, ако ще я давате, давайте я, защото вече трета спирка изпускам!