Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Президентът на САЩ искал да провери кой от органите на закона (ФБР, ЦРУ и щатската полиция) е най-кадърен. Пуснал в гората един заек и им казал да го намерят. ФБР търсили 2 седмици. Сложили информатори из цялата гора, монтирали подслушвателни устройства, претърсили цялата гора, но не намерили заека. ЦРУ търсили 1 седмица. Отровили и избили всичките животни, опожарили гората, но не намерили заека. Дошло ред на щатската полиция. Тя се върнала след няколко часа с една проскубана и пребита катерица, която викала: - Добре, добре, признавам! Заек съм, заек съм.
Разни 2,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Париж тече културен симпозиум. На вратата стои човек от охраната и проверява пропуските. Към него се приближава старец: - Здравейте, аз съм за симпозиума... - Вашият пропуск, моля... - Знаете ли, аз го забравих в хотела. Аз съм Пикасо... - А, как ще го докажете? Старецът вади един фулмастери и рисува на стената гълъб... - Влезте моля... След известно време към вратата приближава друг мъж. - Аз съм за симпозиума... - Пропуска, моля! - Забравил съм го, но аз съм българският културен министър... - Трябва да го докажете! Ето например Пикасо нарисува ей оня гълъб на стената... - А, кой е Пикасо? - Влезте моля... - Ало, тате! - Какво се е случило? - Без да исках уцелих с камък едно "Бентли". - Ама кой си ти! И повече да не ми се обаждаш, ясно! Обикновената жена има ум като на кокошка, а необикновената - като на две! В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал: - Честито момче!!! След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал: - ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!! А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето: - Абе споко бе! То се роди мъртво! Изложба. Ценител на изкуството разпитва художника: - Какво искахте да кажете с тази картина? Художникът разглежда платното десетина минути и хладнокръвно отговаря: - След смъртта ми критиците ще обяснят...