Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Запознават се мъж и жена.На жената много и миришела устата ,а на мъжа-краката.Танцували вечерта ,смяли се и накрая нощта прекарали заедно.На сутринта жената се събудила първа и си помислила,че трябва да му признае ,че и мирише устата,за да не се чувства неловко ,побутнала го по рамото и се навряла в лицето му,като му прошепнала: -Скъпи трябва да ти призная нещо. -Да,знам,знам-изяла си ми чорапите.
Разни 1,747 прегледа
Следващ →

Още вицове

Половин година работех на лаптоп...вчера седнах на компа...и като го изключих, по навик треснах монитора в клавиатурата! Главният счетоводител е седнал пред масата. Пред него има две чаши с вино. Едната с бяло вино, а другата с червено. Отпива от бялото вино, после същото количество от червеното. Питат го: - Какво правите? Защо смесвате бяло и червено вино? - Сторнирам - отговаря счетоводителят. Пристига клиент в гастронома и казва на продавача: - Дайте ми "Книгата за похвали". - Нямаме такава книга. Никой още не ни е хвалил. - Много ви моля, направете една заради мен! - А, защо? - Тъща ми се подриска от вашите колбаси! Проверката на водомерите в блок 705 в "Младост" показа, че потребителите не само не са ползвали топла вода, но и са вкарвали такава обратно в системата. - Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва "Разбойниците"? - Като донесат сметката, ще разберете.