Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпрузи харчели пари с толкова обезпокоителна скорост, че следващата година едва ли щели да могат да си позволят да отидат на почивка. Затова мъжът измислил план за спестяване: винаги когато правели секс, щял да пуска двайсет долара в касичка. След година изпразнил касичката, за да види колко са събрали. Резултатът го озадачил. — Винаги когато правихме секс, пусках по една двайсетдоларова банкнота, но тук има банкноти от по петдесет и сто долара. — Това ти е проблемът – отвърнала жената, – мислиш си, че всички са скръндзи като теб.
Семейни 3,287 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Вярно ли е, че Чайковски е педал? - Вярно е, но ние го обичаме не заради това. Студент отива на изпит по анатомия, но за съжаление не успял да го вземе. Преди да излезе от учебната стая заявява ядосано на изпитващия: - Отивам да си забода нож в сърцето! Разтревожени другите ученици молят изпитващия да му пише три. Спокоен учителя отговаря: - Спокойно колеги, той не знае къде е сърцето. Три мутри карали чисто новия си джип в пустинята, докато не закъсали. Тогава мутрите слезли от джипа и първата мутра взела вода, втората мутра взела храна, а третата мутра откъртила едната врата на джипа. Двете мутри питали първата: - Ае зако зе водата? - Щот като ожаднея да пия. Първата и третата питали втората: - Ам ти зако взе храната? - Щот като огладнея да ям. И първата и втората питали третата: - Ае добре нии взехме вода и храна, ама не ни е ясно ти зако откърти вратата на джипа? - Много сте тъпи. Ами като ми стане топло да си отворя прозореца. Мутра гледа слънчевото затъмнение през дулото на пистолет. Друга мутра свалила прозореца на мерцедеса си и го пита: - А бе, Картоф, що гледаш затъмнението през цевта? - Е, па, по телевизията казаа, че не требва да се гледа без въоръжено око... Две циганки метат автогарата във Варна .. Ранна утрин някъде малко преди 6 часа. Едната дърта, другата млада. Младата циганка започва да се оплаква: - Оххххх сестро ... к’во да ти разпаам. Прибира се снощи бааащата на м’ойто Асан и ка’т ма вижда и вика харе Айше свалай г’ащити - И ти ко ма ?!?! - казва дъртата циганка. - И аз ... ми аз ко .. свалям ги на’л е бащата на мойто Асан. - И после са брибира по-голям’то брат на мойто Асан .. и той аре Айше сваляй .. после по-малкото брат ... и тъй до одеве .. кат са прибра мойто .. то щото нали най-малкото и той вика да свалям г’ащити ... и ей го на ... станало 6 и аз метем тука. - Ууууууу мхного ибани ма !!!! - казала дъртата циганка с респект в гласа. - А ... тоооо и’банту не беше много .... спането беше малку!