Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Гърдите - това е лицето на жената!"
Бисери 3,223 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пристига един полицай на работа гол. Питат го: - Какво става, Васко, защо идваш гол!? - Ами… вчера отидох на нощен клуб… - Е и? - Ами, танцуваме, натискаме се, всичко е нормално… - И? - И изведнъж диджеят спира музиката и казва: «Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И мъжете да се съблекат!» - !!!??? - Включват светлината след 30 сек. – всички мъже сме голи! Чудничко! - А после? - Диджеят пак се обажда: «Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И всички дами да се съблекат!» - !!! - Включват светлината и всички дами са голи!!! - Невероятно!!! А след това? - После диджеят каза: «Сега ще изгасим светлината за 30 мин. И мъжете да започват работа!» - И ти… - И АЗ ДОЙДОХ НА РАБОТА!!! От дневника на един студент за празнуването на 8-ми декември: " Добре си купонясахме - нощта на седми срещу девети декември..." Едно гномче влязло в магазин и казало: - Седем грама сирене, ако обичате. Продавачът: - Вие да не се шегувате?!? - Аз, ако се шегувах щях да ви кажа да разрежете сиренето. Разговор между двама съседи: - Гоше, абе снощи през цялата нощ у вас свети. Да не си правил купонче нещо, а… и да си забравил да се обадиш? - Нема такова нещо, бе, Кире. Жената утре си идва от почивка и може да възникнат някой въпроси - защо толкова малко ток съм изразходвал, докато я е нямало… Пътен полицай вижда една кола с двама човека вътре да криволичи по улиците посреднощ. Спира я той за проверка. Още като се приближил до прозореца на шофьора и го лъхнало яко на алкохол. - Ти си пиян бе. Колко изпи? - ревнал той на шофера. - Една голема водка - отговорил оня. - Донеси и на мене една - добавил другия пътник.