Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На репетиция на духов оркестър диригента прави забележка: - Втория тромпетист свири фалшиво! Глас от оркестъра: - Втория тромпетист още не е дошъл. - Добре, кажете му като дойде.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"Гърдите - това е лицето на жената!"
Бисери
03.10.2017
3,223 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пристига един полицай на работа гол. Питат го: - Какво става, Васко, защо идваш гол!? - Ами… вчера отидох на нощен клуб… - Е и? - Ами, танцуваме, натискаме се, всичко е нормално… - И? - И изведнъж диджеят спира музиката и казва: «Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И мъжете да се съблекат!» - !!!??? - Включват светлината след 30 сек. – всички мъже сме голи! Чудничко! - А после? - Диджеят пак се обажда: «Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И всички дами да се съблекат!» - !!! - Включват светлината и всички дами са голи!!! - Невероятно!!! А след това? - После диджеят каза: «Сега ще изгасим светлината за 30 мин. И мъжете да започват работа!» - И ти… - И АЗ ДОЙДОХ НА РАБОТА!!!
От дневника на един студент за празнуването на 8-ми декември: " Добре си купонясахме - нощта на седми срещу девети декември..."
Едно гномче влязло в магазин и казало: - Седем грама сирене, ако обичате. Продавачът: - Вие да не се шегувате?!? - Аз, ако се шегувах щях да ви кажа да разрежете сиренето.
Разговор между двама съседи: - Гоше, абе снощи през цялата нощ у вас свети. Да не си правил купонче нещо, а… и да си забравил да се обадиш? - Нема такова нещо, бе, Кире. Жената утре си идва от почивка и може да възникнат някой въпроси - защо толкова малко ток съм изразходвал, докато я е нямало…
Пътен полицай вижда една кола с двама човека вътре да криволичи по улиците посреднощ. Спира я той за проверка. Още като се приближил до прозореца на шофьора и го лъхнало яко на алкохол. - Ти си пиян бе. Колко изпи? - ревнал той на шофера. - Една голема водка - отговорил оня. - Донеси и на мене една - добавил другия пътник.