Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пристигнал папата на посещение в София и се качил на едно такси за да разгледа забележителностите. Не след дълго решил и той да покара малко таксито, сменили се те с шофьора и продължили обиколката. По едно време ги спира полиция. Полицаят поискал документите, папата му отговаря: — Ти не ме ли познаваш? Аз нямам, паспорт ето диадемата и жезъла. Погледал го полицаят, помислил дълго, пък решил да се обади на своя шеф. — Шефе, да знаеш кой спрях? — Кой си спрял, да не си спрял някой депутат? — Не бе шефе, много по-голям от него. — Да не е министър-председателя или президента? — Не, още по високо ниво. — Бе ти да не си спрял Дядо Господ? — Ми сигурно ще е той след като папата го вози.
Разни 1,706 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се връща по-рано от командировка... - Такаааа! Моята жена, моя приятел, моите презервативи... - Защо толкова рядко се казва "глупав мъж"? - Защо да се повтаря? Нали не казваме "мъртъв труп". Някакъв тип черпи - спечелил на надбягванията. Разказва на приятелите си: - Присъни ми се сън - шест седмици... Заложих на номер 49 и спечелих. - Ама 6 по 7 е 42, не е 49. - Ти като разбираш толкова от математика, затова ходиш гол и бос. Един човек срещнал свой приятел и го поканил на гости. Тръгват заедно и когато пристигат още от вратата тъщата го посреща взема му палтото, кани ги да влязат в хола и да се настанят. През това тъщата носи чехли и ги нахлузва на краката на зет си. Приятелят много учуден от ситуацията пита: - Какво я правиш тази женица, биеш ли я нещо, че е толкова послушна? - Не, нищо подобно. Питай я ако искаш... Гостът съответно попитал: - Защо е цялата тази любезност? - Ами как да кажа... - започнала тъщата - ...отначало, когато младите се нанесоха много се радвахме; момчето е добро, здраво, справедливо и спокойно - нали работи като футболен съдия. Имахме котка, но тя нещо не го харесваше много много и още първата вечер го надраска с нокти по крака. Той нищо не каза, само извади от джобчето си един жълт картон, вдигна го и после го прибра. И така всичко си продължи спокойно. След два дни докато зет ми гледаше телевизия, обаче, котката скочи върху него и го надраска по рамото. Той пак реагира много спокойно - извади жълтия картон и го вдигна. Но една вечер котката скочи върху лицето му и го одраска. Тогава той вдигна червен картон и на сутринта намерихме котката обесена на тавана... - Тази история е много тъжна, но не разбирам какво общо има с това да си толкова любезна със зет си. - Ами аз вече имам два жълти картона... Един мъж се прибира касно и бая подпийнал. Жена му оваря вратата и държи в ръката си точилка и видимо ядосана, а той.. - Е те тва е жена - и баница е готова да ми направи..