В една лудница щели да изпращат луди, които вече са нормални, демек са се излекували! Един луд тъкмо си пикае на едно дърво и от долу минава един от изследователите и той спрял да пикае. Изследователят го пита:
- Защо спря да пикаеш бе?
- Да бе...да земеш да ме дръпнеш за пикнята да падна...
Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала:
— А как издържате без жени толкова време?
Овчарите я наобиколили, а единият подхилквайки се казал:
— Ами казваме че сме видели НЛО, че да ни изпратят някоя журналистка.