Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На един пирадски кораб имало предател, и за да не го убиват капитана решил да го остави на самотен остров с една коза да има какво да яде 2-3 седмици и ако може да оживее, ако не да умира от глад. Остави ли го те с козата и си тръгнали. След 10-тина години мивали пак покрай този остров и решили да се отбият да видят какво става - ако е починал да му закопаят кокалите, ако не, как е оцелял. Слиза капитана първи и кво да види: тичат деца и козички из целия остров. Капита учуден хваща едно дете и му казва: -Какъв си ти бе? !? ! -Ми аз съм мееееееестния.
Разни 1,949 прегледа
Следващ →

Още вицове

Петка се връща от разузнаване. Чапай го пита: - Къде е врагът? - Зад нас. - Тогава - напред! Какво са срамните въшки за комарите? Просто симпатични млади дами. Човек минава покрай районното МВР и понеже е в нужда от спешна помощ, пита полицай: - Мильо, знаеш ли къде е Окръжната Болница? Полицаят му отговаря: - Слушай к`во, нема да ме правиш на будала. Първо не съм ти Мильо, а съм Пешо. И второ, болницата не е окръжна е четвъртита! Един грешник, който умрял от студ на Антарктида попаднал в ада. Дяволът го хвърлил в пеща, затворил вратата и зачакал. Чакал, чакал обаче нищо. Ония нито пищял, нито викал и той решил да отвори, за да види какво става. И тогава какво да види, грешникът се свил в единия ъгъл на пеща и му вика: - Затваряй, че става течение. По въпроса за ревността: ако се вярва на моята жена, то след моето полово съзряване никой на този свят не се е родил без моето участие...