Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надгробен надпис на продавачка в улично павилионче: "След малко се връщам!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Г-н Иванов, много съм недоволен от вас – казва шефът. – Вече пет пъти ви звъня. — Много се извинявам. Какво желаете? — Нищо. Исках само да ви кажа, че първият път звъннах без да искам.
Разни
03.10.2017
1,343 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вече съм на такава възраст, че съгласието на жените повече ме плаши от отказа им.
- Може ли да ви задам един въпрос? - Може, вече го зададохте!
Много секси блондинка, отива при доктор на профилактичен преглед. След всички изследвания, анализи, прослушвания, докторът й казва: -Млада госпожице, вие сте в цветущо здраве, перфектна физическа форма, само едно нещо малко ме смущава. От какво ви са тези мазоли на коленете? -Мии, докторе, малко ми е неудобно да кажа, ама правя секс само в поза "на четири крака"! -Е, какъв е проблемът г-це, нима не знаете други пози? Сменете позата и ще ви изчезнат мазолите за няколко дни! -Знам докторе, много пози знам, ама моето куче не ги знае, само тази приема!
Обажда се потребител на сисадмина: - Изключете ме от вирусите! - Ок! Как ще ви е по-удобно - да изключва компютъра ви от мрежата, или вас от компютъра?
Пияници се возят в едно трабантче и полицията ги спира и им вика: - Ако утре можете да се поберете пак толкова колкото сте сега няма да взема книжката на шофьора и няма да има глоба. Те се съгласили. На другия ден се пробвали, обаче все десетия влиза, а единадесетия не можел. Накрая Пешо рекъл: - Абе Стояне, теб снощи май те нямаше. - Как ще ме е нямало бе, ми кой ви свири с акордеона.